Většina z nás to určitě zná, navštěvovali jsme hodiny anglického jazyka už od základní školy a pokračovali v tom i na střední, případně vysoké škole, ale pořád ne a ne se domluvit. Roky snažení se v lavicích nám teď připadají jako ztracený čas. Problém je v tom, že studium anglického jazyka na školách nebývá intenzivní ani systematické, to se pak není vůbec čemu divit, když nám anglická slovíčka spolu s gramatikou nic neříkají. I když jsou školní léta a s nimi i povinné hodiny cizího jazyka dávno pryč, nic není ztraceno. Cizímu jazyku se naučíme na intenzivním kurzu angličtiny.

Kurzy angličtiny s rodilým mluvčím

Nejlepším ze způsobů, jak se rychle naučit jazyku, je intenzivní kurz angličtiny. A právě ENGLISHstay takovéto intenzivní pobytové kurzy nabízí. Říká se, že cizímu jazyku se nejlépe naučíme v zahraničí, kde nás kontakt s cizinci přinutí mluvit daným jazykem. Ne všichni však mají možnost nebo povahu odcestovat do cizí země. Vhodnou alternativou k takovémuto způsobu výuky jazyků je intenzivní pobytový kurz angličtiny v České republice. Právě díky tomu, že je místo konání kurzu v České republice, je kurz dostupnější širokému spektru zájemců. Možná si řeknete, že se v Česku anglicky rozhodně nenaučíte, opak je ovšem pravdou. Intenzivní jazykový pobyt kompletně probíhá v anglickém jazyce, a to vždy pod dohledem rodilého mluvčího.

Za sedmdesát hodin individuální a velmi intenzivní výuky anglického jazyka se nenásilně a velice přirozeně naučíte cizí řeči. Už žádné nesmyslné bichlování, které stejně nikam nevede. Naučte se angličtinu pro reálný život a ne suchou angličtinu školních učebnic, která nemá se skutečností mnohdy moc společného. Díky rodilým mluvčím snadno pochytíte britský, australský, irský i americký přízvuk, a tak už nebude problém se domluvit.

Intenzivní jazykový kurz vám rozváže jazyk.

Text nevyjadřuje názor redakce