Vybudovat tiché místo na práci nebo důležitá jednání však neznamená, že by bylo nutné rozebrat open space do posledního šroubku a celý ho přestavět. Řešení je mnohem jednodušší, stačí do něj umístit jednu nebo více unikátních mikrokanceláří. Ty nejmodernější aktuálně představuje společnost SilentLab, která se zabývá akustikou kancelářských prostorů. Firmám nabízí menší MICROOFFICE UNIQ nebo větší MICROOFFICE CUBIQ.

Chcete zažít opravdovou revoluci v pracovním prostředí a zvýšit efektivitu vašich zaměstnanců na maximum? Pořiďte do vaší firmy MICROOFFICE.

MICROOFFICE UNIQ a CUBIQ jsou jedinečné ve všech ohledech. Naprostou novinkou je revoluční ventilační systém, který rychle vyměňuje vzduch, čímž pomáhá prodloužit dobu na nerušenou práci. Jejich dokonale funkční akustika umožňuje soustředění na hlubokou práci a zajišťuje naprostý klid pro telefonické konference nebo důležitá jednání. Samozřejmostí jsou propracované detaily a prvotřídní materiály, příjemné na dotek a velmi komfortní. MICROOFFICE UNIQ má navíc originální prosklenou střechu, díky níž proudí dovnitř denní světlo. Není tak nutné využívat umělé osvětlení, kvůli němuž se zaměstnanci rychleji unaví.

Chcete zažít opravdovou revoluci v pracovním prostředí a zvýšit efektivitu vašich zaměstnanců na maximum? Pořiďte do vaší firmy MICROOFFICE. Chcete zažít opravdovou revoluci v pracovním prostředí a zvýšit efektivitu vašich zaměstnanců na maximum? Pořiďte do vaší firmy MICROOFFICE.

Použité technologie jsou ojedinělé, ale to, co na obou MICROOFFICE upoutá především, je elegantní, minimalistický design, který skvěle ladí se současnými trendy a estetikou moderních kancelářských prostorů. Díky vzhledu propracovanému do nejmenšího detailu tvoří MICROOFFICE UNIQ a CUBIQ přirozenou součást každé kanceláře. Variabilní design také umožňuje vyladit vnitřní uspořádání – MICROOFFICE tak mohou sloužit třeba i jako klidné odpočinkové zóny s barovým stáním a židlemi nebo pohodlnými křesílky.

Chcete zažít opravdovou revoluci v pracovním prostředí a zvýšit efektivitu vašich zaměstnanců na maximum? Pořiďte do vaší firmy MICROOFFICE.

MICROOFFICE jsou trendem budoucnosti. Důvodů je pro to hned několik. Jednak elegantně zvyšují produktivitu v práci až o 10 % a šetří tak firmám všech velikostí až statisíce korun měsíčně. Navíc je ticho při práci nejen působivé a efektivní, ale díky nižší hladině stresu také velmi zdravé, což je další významný benefit na současném trhu práce.

www.MICROOFFICE.cz

 

Text nevyjadřuje názor redakce