Už sedmým rokem vypráví Audiotéka českým posluchačům příběhy, provází je na jejich cestách do práce, zpříjemňuje jim manuální činnosti, umocňuje jejich odpočinek a pomáhá jim se vzdělávat. Sedmileté výročí Audiotéka oslaví 9.-15. října. Každý den zavzpomíná na jeden ze sedmi audioknižních roků a zlevní veškeré tituly, které v daném roce vyšly.

Bestsellery za 149 Kč

jobs 1Během oslav bude Audiotéka odměňovat všechny své příznivce, a to v podobě sympatické ceny 149 Kč za audioknihu. V úterý 9. října se Audiotéka vrátí zpátky do roku 2011, zavzpomíná a zlevní audioknižní díla, která jsme v tomto roce mohli poprvé slyšet. V narozeninovém týdnu Audiotéka postupně projde všemi sedmi roky a poslední den, v pondělí 15. října, budou za 149 Kč k dostání všechny audioknihy, které v Audiotéce najdete.

Co si nenechat ujít?

Faktor Churchill squarePokud vás zajímá, jaké tituly vévodily jednotlivým rokům, tak na špičkách žebříčků najdete životopis Steva Jobse, Einsteina, Churchilla spolu s Járou Cimrmanem, díla Dana Browna nebo audioknihy načtené Martinem Stránským. Na výběr v Audiotéce je více než 4 000 audioknih, mezi kterými si najdou to své příznivci všech žánrů - detektivek a thrillerů, literatury faktu, humorných audioknih, ale i audioknih pro osobní rozvoj nebo pro děti.

Více na: www.audioteka.cz

Text nevyjadřuje názor redakce