Nastal čas na výměnu vašeho telefonu. Vlajkové lodi Samsungu, smartphony Galaxy S9 a S9+, teď můžete mít o 10 000 Kč levněji. Prodejce Mobil Pohotovost zlevnil oba špičkové modely o 5 000 Kč a přidává bonus k vykoupení vašeho starého telefonu ve stejné výši.

Letošní představitelé prémiových smartphonů Samsung, modely S9 a S9+, potěšily zejména úžasnými, téměř bezrámečkovými AMOLED displeji o velikostech 5,8 nebo 6,2 palců. Nadšenci do prvotřídní techniky ocenili také vynikající schopnosti fotoaparátů (u S9+ duálních) a kombinaci výkonu i výdrže.

Samsung Galaxy S9

Vylepšeny byly u nové generace S9 i reproduktory, umístění senzoru otisků prstů a technologie na odemknutí telefonu s rozpoznáním obličeje a duhovky. A jako jedny z mála smartphonů nepřišly o 3,5" sluchátkový jack. Zůstala také prvotřídní kvalita zpracování a nadčasový design.

Samsung si tak svoje vlajkové lodi, vybavené nejnovějším systémem Android 8.0 "Oreo" s moderní grafickou nadstavbou Samsung Experience, pochopitelně dost cení. Od dnešního dne do 9.10.2018 ale máte jedinečnou možnost pořídit je mnohem výhodněji.

Prodejce Mobil Pohotovost totiž nasadil na S9 i S9+ v kapacitách 64 a 256 GB akční slevu 5 000 Kč a přidal dalších 5 000 Kč jako bonus k vykoupení starého telefonu. Špičkové Samsungy tak můžete mít s instantním desetitisícovým zvýhodněním.

Samsung Galaxy S9

Řekněme, že chcete vyměnit svůj dva roky starý Samsung Galaxy S7 edge za nový S9, jehož běžná cena v obchodech je 21 990 Kč. Za starý telefon dostanete aktuální výkupní cenu, která u S7 edge činí 5 000 Kč, k ní mimořádný akční bonus 5 000 Kč (jak přesně postupovat naleznete zde), a nový telefon je zlevněn též o rovných 5 000 Kč = odcházíte s novým špičkovým Galaxy S9 jen za 6 990 Kč. Váš současný telefon, který nabídnete k vykoupení, může být libovolný, bonus dostanete vždy v této maximální výši.

Jestli si pořád nejste jisti, že Samsung Galaxy S9 za to stojí, podívejte se na videorecenzi S9 a S9+ od Aktuálně. A nezapomeňte, že tato bezkonkurenční nabídka platí jen do 9. října.

Text nevyjadřuje názor redakce