S MALL Pay si platbu objednaného zboží standardně odložíte až o 14 dní, pokud se stanete členy klubu Pro děti, budete mít dokonce až 30 dní na zaplacení čehokoliv z MALL.cz. Platba MALL Pay je skvělou a levnou alternativou k předraženým půjčkám před výplatou. Podle marketingového manažera MALL Pay Tomáše Krásného bude navíc v dohledné době možné zaplatit všechny nákupy o více než 14 dní: „Do budoucna chystáme i možnost odložení platby o více než 30 dní, prémiové účty s doplňkovými službami, platební kartu, nákupy na splátky ve spolupráci s Ušetřeno.cz, moderní investování a spoustu dalšího.“ 

Věrnostní program MALL Pay

Nedávno se na stránkách MALL Pay objevil také nový věrnostní program Odměny. Ten zákazníkům nabízí možnosti získat až 50% slevy na oblíbené produkty nebo dopravu zdarma na výdejny MALL.cz. Pro lepší zážitek z placení nákupů s MALL Pay se připravuje i mobilní aplikace. „Bude mít podobné funkce jako zákaznická zóna na webu. Lidé se v ní budou moci podívat na přehled všech svých objednávek, na body nasbírané díky Odměnám, speciální akce a slevy na zboží nebo informace o aktuálních kampaních jako je např. doprava zdarma nebo populární akce “Nakup v listopadu, zaplať po Vánocích,“ dodává Tomáš Krásný.

Další e-shopy

Do konce roku se rozšíří seznam e-shopů, na kterých jde odloženou platbu MALL Pay využít. Těšit se můžete na velký e-shop s potravinami nebo další velký obchod s elektronikou. Prozatím zaplatíte s MALL Pay ve 12 e-shopech s velkou škálou produktů. Od oblečení na Vivantis.cz, přes kosmetiku na Krasa.cz až po koberce na Mujkoberec.cz. 

 

Text nevyjadřuje názor redakce