Až pro vás spolehlivý řidič z Vega Tour Individual přijede na domluvené místo, moc rozruchu to asi nezpůsobí. Rozhodně to nebude antré srovnatelné s přistavením patnáct metrů dlouhé sněhově bílé limuzíny. My už jsme si ale řekli, že nepotřebujete dělat dojem na okolí. Takže je to v pořádku. Potom se ale na boku tmavého Mercedesu otevřou posuvné dveře, a i vy jimi ve vzpřímeném postoji vstoupíte do salónku, který je vybaven na úrovni pětihvězdičkového hotelu. Příjemný interiér, pohodlná křesla pro sedm hostů, kávovar, lednice, dvě velké televize, Playstation, perfektní audio systém a další vychytávky, které změní naplánovanou cestu na příjemně strávený čas s veškerým myslitelným komfortem. Jistě znáte citát, že „i cesta může být cíl“.

vega 2

Teď jeho platnost ověříte v praxi.

A pro jaké cesty se vlastně tohle jedinečné auto hodí? Jednoduše pro všechny, na kterých se nechcete starat o nic nepříjemného a únavného.

Vybírání vhodné trasy, dlouhé hodiny za volantem, mýtné a dálniční poplatky, to všechno můžete pustit z hlavy a jen si nerušeně užít (nebo efektivně využít) všechno, co vás na palubě obklopuje.

vega 3

Jedete s obchodními přáteli na jednání? Bude se servírovat káva, na obrazovkách poběží prezentace, grafy a tabulky. Nebo míříte s rodinou na lyže do Alp? I milovník cestování letadlem usoudí, že v tomto případě, je cesta vozem nejrychlejším a nejkomfortnějším řešením. O zábavu dětí se nemusíte starat, udělá to za vás on-line herna. A v případě, že snad vezete na filmový festival do Benátek budoucí hvězdy stříbrného plátna, bude v lednici pořád dost vychlazených bublinek.

Vega Tour Individual nabízí také zájezdy na míru s průvodcem, a tedy kombinuje to nejlepší z cestování - pohodlí a zážitek business třídy s bohatým a informativním programem. Ani v tomto případě však nepřijdete o soukromí. Průvodce může celou cestu jet v předním odděleném prostoru s řidičem.

vega 1

Tomuhle autu je úplně jedno, kam a s kým jedete. Zajímá ho jen jedno – abyste si cestu od prvního do posledního okamžiku co nejvíce užívali.

Stejné přání má samozřejmě i zkušený řidič, který ručí za to, že pojedete nejen luxusně, ale také bezpečně. Provence, Řím, Bretagne a další krásná místa už na vás čekají!

Tak šťastnou cestu, ať už pojedete kamkoli.

Text nevyjadřuje názor redakce