HP Neverstop Laser je zcela nový typ laserové tiskárny s rychlým plněním toneru – jde o první doplňovací laserovou tiskárnou na světě s tankovým systémem od HP (tedy tiskárna bez tonerové kazety). Drobní podnikatelé nebo majitelé malých firem, kteří již nechtějí řešit neustálé doplňování tonerových kazet do tiskárny, se mohou radovat. Pokud tisknete hodně a každou chvíli vám dojde toner, pak je laserová tiskárna HP Neverstop tím pravým řešením – je navržena tak, aby umožnila pracovat chytřeji a efektivněji. Toner lze doplnit jednoduše během několika sekund – snadno a bez zašpinění, minimalizuje tak prodlevu v práci a zároveň využívat tiskárnu na maximum. Podnikatel má tak konkurenční výhodu a může se věnovat prosperitě své firmy.

Revoluční tiskárny HP Neverstop Laser – první laserový tank systém na světě

Po zakoupení tiskárny můžete vytisknout až 5 000 stran ihned po vybalení – přímo v balení je tiskárna již naplněna tonerem. Pokud se na to podíváme z pohledu malého podnikatele, který vytiskne například 400 stran za měsíc – kapacita 5 000 stran tisku znamená, že do tiskárny není potřeba doplnit toner víc než 1 rok (400 stran za měsíc x 12 měsíců = 4 800 stran za 12 měsíců/1 rok) 

Revoluční tiskárny HP Neverstop Laser přinášejí levný laserový tisk s úsporou až 80 % na toneru HP. Jedná se o nejnižší cenu doplnění laserových tiskáren HP v porovnání s tonerovými kazetami HP – originální toner HP pořídíte za 299 Kč s výtěžností 2500 stran. Když si to podnikatelé přepočtou na náklad za vytištěnou stránku zjistí, že monochromatický laserový tisk jedné stránky nebyl nikdy levnější.

Kromě časové a finanční úspory přináší tiskárna HP Neverstop Laser i úsporu ekologickou – sama je totiž z více než 25 procent vyrobena z recyklovaného plastu a plnící sada dokonce ze 75 procent.

Shrnutí:

  • Laserová tiskárna HP Neverstop je první doplňovacílaserovou tiskárnou na světě s tankovým systémem od HP (tedy tiskárna bez tonerové kazety) 

  • Můžete vytisknout až 5 000 strani hned po vybalení – přímo v balení je tiskárna již naplněna 

  • Originální toner HP pořídíte za 299 s výtěžností 2500 stran

  • Toner lze doplnit jednoduše během několika sekund – snadno a bez zašpinění – minimalizuje tak prodlevu v práci

  • S aplikací HP Smart App můžete tisknout i na cestách, kdykoliv a odkudkoliv 

Více informací o laserových tiskárnách bez kazet HP Neverstop najdete na https://www8.hp.com/cz/cs/printers/neverstop-laser.html?jumpid=ba_2dmx5kf9sr

Text nevyjadřuje názor redakce