Stačí se podívat na stránky každé druhé bankovní instituce. Uvidíte na nich zářit banner lákající na online půjčku. Jakmile si však začnete úvěr sjednávat, zjistíte, že před podpisem smlouvy vás banka zastaví a vyžádá, abyste přišli podepsat dokumenty na pobočku. V tomto ohledu jsou bankovní domy ještě pozadu.

Online půjčka je vyřízená rychle a do 15 minut

Zcela online je Razdva půjčka, která vám dokáže žádost schválit, respektive zamítnout do čtvrt hodiny. Peníze vám potom odešle okamžitě na bankovní účet, takže nemusíte nikam chodit. Razdva půjčka vám nabízí možnost půjčit si od 5 000 korun do 100 000 korun s tím, že peníze můžete využít v podstatě na cokoliv, protože se jedná o neúčelový produkt.

Dobu splácení si také můžete vybrat, a to od 3 měsíců do 48 měsíců. Záleží na tom, jak vysokou splátku si můžete měsíčně dovolit s ohledem na váš rodinný rozpočet.

Jak online vyřízení funguje?

Vyplňte nejprve přes internet žádost. Zabere vám to pár minut. Zvolíte si výši půjčky, přičemž ihned se vám ukáže také měsíční splátka, kterou budete platit. Uděláte si tak reálnou představu o tom, na kolik vás taková půjčka vyjde. Po schválení máte peníze ihned odeslány na váš bankovní účet.

Půjčujte si peníze ale s rozvahou, protože ne každou situaci se vyplatí řešit tím, že se zadlužíte. Dávejte si pozor na to, abyste se nedostali do dluhové pasti, ze které je pak cesta dlouhá a trnitá.

Text nevyjadřuje názor redakce