Nejčastěji se klienti obracejí na korektivní dermatology a plastické chirurgy po celém světě s požadavkem na radikální omlazení obličeje, vyhlazení očního okolí, hloubkovou hydrataci nebo celkové sjednocení tónu a textury pokožky odstraněním vrásek, jizviček, žilek a pigmentací. S tím vším si moderní estetická medicína hravě poradí. Musíte jen vědět, na koho se obrátit.

Kombinace a péče sestavená na míru

Základem úspěchu a také hlavním trendem oboru pro rok 2020 je kombinace účinných a prověřených technologií a zkušení lékaři. Právě díky množství laserů, dalších přístrojů a špičkovým specialistům můžete vrátit čas na zpátky péčí ušitou skutečně na míru. Jeden problém lze vždy řešit více postupy pro nejlepší výsledek a je důležité být v takovém zařízení, kde mají většinu dostupných technologií pohromadě.

Trend 2020? Omlazení 2020

„Podle stavu pleti zkombinujeme ta nejúčinnějších ošetření, které se vzájemně skvěle doplňují a zajistí, že vaše pokožka bude do hloubky hydratovaná, bez vrásek, žilek, pigmentací a dlouhodobě omlazená obnovenou tvorbou kolagenu. Zvolíme prověřené postupy vybrané konkrétnímu klientovi na míru pro vyhlazení vrásek, hydrataci a sjednocení tónu pleti,“ říká MUDr. Hana Smutková, primářka oddělení dermatologie Institutu Asklepion o programu Omlazení 2020, který je právě na nejnovějším trendu kombinování technologií postaven.

Nový obor: plastická gynekologie

Péče o intimní partie není jen o hygieně a lepším sexu, ale několik málo měsíců, ve světě poslední 3 roky, také o omlazování a zlepšování funkčnosti ženských pohlavních orgánů. Zlepšení sexuálního prožitku je často jen příjemným bonusem při řešení nejrůznějších obtíží v oblasti ženského genitálu, kterými se zabývá poměrně nový obor plastická gynekologie. Plastická gynekologie zahrnuje výkony jako je laser, aplikace kyseliny hyaluronové a operační výkony na genitáliích, které upravují a obnovují pochvu, vulvu a okolní tkáň.

Řešení obtíží spojených s porody nebo stárnutím

S problémy jako inkontinence, povolená pochva, suchá vagína nebo bolest při sexu není důvod se smířit. Řešení je totiž většinou jednoduché a stále dostupnější. „Invazivní i neinvazivní výkony kombinují gynekologická, chirurgická a dermatologická ošetření a zlepšují vzhled genitálií, diskomfort v této oblasti a v neposlední řadě zlepšují již zmíněné sexuální potěšení,“ vysvětluje MUDr. Zoja Čurilová Roháčová, plastická gynekoložka Asklepionu. Mezi nejčastější výkony nového oboru patří labioplastika, tedy plastika stydkých pysků, vaginoplastika řešící povolenou vaginu, zlepšení poševní suchosti, záněty, stresová inkontinence ad.

Komerční článek
 

Text nevyjadřuje názor redakce