Pokud si totiž nevíte rady, obraťte se na Ježíška z Hawaje. Ten vám totiž umí poradit v tom, co přesně vaše děti potřebují. Ať už máte doma batole nebo puberťáka, buďte si jistí, že hračky potěší každého. Možná i nejednoho dospělého ve vaší rodině.

Tipy na dárky pro nejmenší děti

Dárky pro nejmenší děti vybíráte spíše taky tak trochu pro sebe, protože batolata si ještě neřeknou, logicky, ale ty tříleté už ano. A tak nejmenším drobečkům rozhodně pořiďte něco praktického, jako je například hrazdička s dečkou nebo interaktivní hračka, která navíc bude rozvíjet jeho smysly.

Tipy na dárky pro holky

Pro holčičky jsou jasnou volbou panenky. Oblíbené jsou Baby Born, Baby Annabell nebo klasické Barbie od Matella. Barbie v autě, nebo jako modelka na mole, bude vaší malou princeznu určitě bavit. Pokud máte doma malé kutilky, pak je potěšíte dětskou kuchyňkou s nejmodernějším vybavením, ale i s vybavením, které splňuje dnešní módní trendy. Pro malé pomocnice v domácnosti můžete vybírat třeba z různých spotřebičů, od žehličky, po mixér, ale i celý uklízecí set.

Tipy na dárky pro kluky

Auta na dálkové ovládání, roboti, marvelovské postavičky, kutilské ponky, nebo třeba doktorské sety patří mezi nejoblíbenější hračky pro kluky. Pokud už váš malý vědátor ví, co bude chtít jednou dělat až bude velký, stoprocentně se vám pod stromečkem povede udělat radost doktorským setem. Máte doma kouzelníka, pak můžete sáhnout po tom kouzelnickém. Pokud je váš malý raubíř milovník autíček a vláčků, pak jsou pro něj autodráhy a vláčkodráhy jasnou volbou.

Tipy na dárky pro celou rodinu

Jste hravá rodina? Rádi společně trávíte dlouhé zimní večery u rodinného krbu s různými rodinnými nebo karetními hrami? Pak vsaďte na jistotu a pořiďte pod stromeček stolní hru. Tou totiž nikdy nic nezkazíte. A s čím dalším ještě stoprocentně uspějete? Jednoznačně s Legem, s tím si mohou hrát nejmenší i dospávající děti, záleží, jakou řadu vyberete, od komínů po rychlá auta na dálkové ovládání, si přijde u Lega na své opravdu každý.

 

Text nevyjadřuje názor redakce