Sjednejte si pojištění online

Ať už chcete pojistit vaše zdraví a život, auto, byt, nemovitost nebo si sjednat cestovní pojištění, nemusíte nikam chodit. Stačí si otevřít internet, otevřít si online srovnávač pojištění, vyplnit pár údajů a zobrazí se vám nabídka jednotlivých pojišťoven. Jednodušší už to být nemůže.

Proč si pojistit auto?

Každé auto, které má přidělenou SPZ musí mít sjednané povinné ručení. Bez něj nesmí na silnici. Povinné ručení vás ochrání proti škodám, které způsobíte provozem svého vozidla třetí straně. Na škody na vašem vozidle se nevztahuje, k tomu je určené havarijní pojištění.

Havarijní pojištění kryje škody způsobené havárií, krádeží, vandalismem, živelními katastrofami, nebo třeba střetem se zvěří.

POZOR: Tyto škody si ale nesmíte způsobit úmyslně, ani pod vlivem alkoholu či jiné návykové látky.

Proč si sjednat životní pojištění?

Je na vás někdo finančně závislý? Zmírněte negativní dopady případného úrazu, onemocnění nebo jiných situací spojených se zdravím pomocí životního pojištění. I to si nově sjednáte online.

Náš tip: Než se do toho pustíte, odpovězte si na několik otázek. Na jak dlouho se potřebujete chránit? Jakou částku můžete platit jako pojistné? Proti čemu se chcete pojistit? A na kolik, aby to pokrylo nutné výdaje?

Proč pojistit domácnost a nemovitost?

Chraňte svůj majetek před vandaly, zloději, živelnými pohromami a podobně. Pojištění domácnosti kryje vybavení bytu nebo domu (knihy, televize, postel, kuchyňská linka atd.), pojištění nemovitosti se vztahuje na stavbu jako takovou (stěny, střecha, okapy, omítky atd.)

Náš tip: Sjednejte si jako součást pojištění o odpovědnost proti škodám z občanského života. Pro vás i členy vaší domácnosti. Ochrání vás před finančními důsledky škod, které svým jednáním způsobíte druhým.

Proč si sjednat cestovní pojištění?

I drobná nehoda v zahraničí se může pěkně prodražit, když nebudete mít uzavřené cestovní pojištění s dostatečnými limity. Ošetření je drahé, o transportu do Čech nemluvě. Platit to z vlastní kapsy? Chraňte se cestovním pojištěním.

Je online sjednání pojištění bezpečné?

Ano! Není se čeho bát. Z klidu a bezpečí svého domova si vyberete to nejvýhodnější pojištění. Třeba u klik.cz je vám k dispozici 100 proškolených pojistných specialistů, kteří vám odpoví na všechny dotazy, pomohou i s nezávaznou kalkulací či jiným problémem.

Pojištění si sjednáte přes počítač, mobil nebo telefonicky. Sjednání pojištění pak probíhá přes e-mail, jen zelenou kartu u povinného ručení dostanete poštou. Žádné běhání na pobočku, poštu nebo kamkoli jinam. Vyzkoušejte to!

Text nevyjadřuje názor redakce