Stejně jako se vyvíjí svět kolem nás, mění se i technologie. Telefony už nejsou závislé na délce kabelu, děti můžeme hlídat i prostřednictvím moderních přístrojů. Slyšeli jste už o chytrých hodinkách s GPS lokátorem?

Chytré hodinky nejsou jen tak obyčejné hodinky

Když se řekne hodinky, každý z nás si představí ciferník na opasku velkém akorát tak na ruku. Jenže chytré hodinky nás neinformují jen o čase, jsou také skvělým pomocníkem k hlídání pohybu. Mají v sobě implementovaný čip pro GPS a WiFi lokaci, díky kterému dokážou určit, kde se zrovna nachází.

Tuto informaci pak díky GSM/GPRS technologii odešlou na mobilní telefon. Když tedy dáte hodinky na ruku svému potomkovi, který jde do školy, na kroužek, ke kamarádovi, nebo třeba do kina, budete přesně vědět, kde se zrovna nachází a zda skutečně šel tam, kam měl.

Nejlepší variantou chytrých hodinek na našem trhu jsou hodinky Gator, které dokáží určit polohu jak venku, tak uvnitř budov.

clever

Jak chytré hodinky fungují?

Hodinky s GPS lokátorem neustále sledují svou aktuální polohu, kterou automaticky sdílí s aplikaci Gator nainstalovanou ve spárovaném chytrém telefonu. Aplikace je k dispozici v češtině, zdarma a pro zařízení s Adroidem i iOS.

 

Jaké funkce hodinky Gator mají?

  1. Analogové i digitální hodiny

  2. GPS/WiFi/GSM/GPRS/AGPS technologie

  3. Bezvadně nahradí mobil

  4. Můžete na nich nastavit safezones, které dítě nesmí opustit. Když se tak stane, hodinky vás na to upozorní.

  5. Snadno se ovládají

  6. Dovolají se na ně jen čísla, kterým to dovolíte a naopak. Z hodinek se nedá volat na jiná čísla.

  7. Hodinky jsou ze silikonu Grade Food, čas se na nich nastavuje v aplikaci.

  8. Pokud to dítěti v chytré aplikaci nepovolíte, samo hodinky nevypne.

  9. Mají SOS tlačítko pro případ nouze. Stisknutím na 3 a více vteřin se zaktivní nouzový režim a hodinky začnou vytáčet předem určená čísla. To se opakuje, dokud někdo z nich hovor nepřijme a SOS nevypne.

 

Hodinky jsou navíc voděodolné, takže vlhkost, déšť ani prach jim neublíží. Jsou určeny hlavně dětem od 3 až do cca 12 let, hodí se ale i pro seniory a osoby s onemocněním oběhového a dýchacího ústrojí. Ti si díky nim mohou pouhým stiskem tlačítka přivolat pomoc.

Jděte s dobou a hlídejte své děti moderně. Chytré hodinky s GPS lokátorem vám s tím pomohou. 

 

Text nevyjadřuje názor redakce