Ve zdejších ateliérech už od roku 2013 vládne pohodová atmosféra, i naprostí začátečníci se naučili malovat. Zdejší lektoři jsou umělci, kteří sami absolvovali trnitou cestu ke slávě, proto ví, jak se asi cítíte. Vždy vám podají pomocnou ruku a nenechají vás na holičkách. Díla, která spolu nakreslíte, si rádi vystavíte ve svém domově, fotkami se budete chlubit všem přátelům a známým.

Co vám Draw Planet může nabídnout?

Pěkné prostředí, milé a zkušené lektory, širokou nabídku kurzů, ze kterých si vybere každý. Jejich nabídka se navíc neustále rozšiřuje.

Ateliéry Výtvarné školy Draw Planet se nachází v centru Prahy, dobrá dopravní dostupnost je samozřejmostí. Z metra i tramvaje to sem máte jen pár kroků. Navíc si s sebou nemusíte nosit nic, kromě dobré nálady a chuti učit se. Veškeré pomůcky vám zdarma zapůjčí (jedinou výjimku tvoří digitální kurzy).

 

Draw Planet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proč vlastně tvořit?

Odpoutáte se od starostí všedních dní, odpočinete si, zaměstnáte ruce. Navíc má tvoření mnoho dalších pozitivních účinků. Pomůže vám utřídit si myšlenky, vyjádřit emoce, zlepšíte si paměť, procvičíte mozek, otevřou se vám dveře do nového světa. Světa, kde jsou lidé šťastní a umí si život užívat plnými doušky.

Pro koho jsou zdejší kurzy vhodné?

Ať už vám je pět, nebo sto, vždycky se tu pro vás něco najde. Kurzy jsou otevřené všem lidem, kteří se skutečně chtějí naučit kreslit, šít, malovat, skicovat atd.

Kurzy kreslení pro děti jsou určeny dětem od 5 let, pro mládež od 10 let jsou v nabídce kurzy výtvarky, počítačové grafiky a základy programování a robotiky.

 

Obraz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osoby starší 15 let pak mohou vybírat ze široké nabídky, která zahrnuje třeba kurz olejomalby, akvarelu, letteringu, barevné kresby, krajinomalby, skicování, figurální kresbu, akvarelovou ilustraci a mnoho dalších. Zajímavé jsou i kurzy fotografování, portrétní fotografie a Adobe Photoshopu.

Proč si vybrat zrovna Draw Planet?

  • Čeká tu na vás příjemné a přátelské prostředí.

  • Flexibilní náhrada zmeškaných lekcí

  • Veškeré pomůcky vám poskytnou zdarma

  • Vše se pod vedením skvělých lektorů podaří.

  • Bezvadná dopravní dostupnost

  • Kurzy probíhají jednou týdně, ve stejný den a čas

Čtěte také: 5 důvodů proč chodit na kurzy právě do Draw Planet

Pořád váháte? Zajděte si do ateliéru na zkušební lekci, která vás k ničemu nezavazuje. Po ní se můžete rozhodnout, zda je pro vás kurz to pravé, jestli vás to bude bavit. Nic neriskujete. Nebo vlastně ano. To, že se sem budete rádi a pořád vracet.

Text nevyjadřuje názor redakce