Pro řidiče, kteří jsou neustále v pohybu, je tankování paliva zpravidla časově i finančně náročné. Při služebních cestách a dopravě na schůzky ve firemním autě se zastavení na čerpací stanici rovná nepříjemnému zdržení a starostem s vyúčtováním. Palivové karty MOL umožňují malým i velkým podnikům efektivní řízení tankování služebních vozidel a sledování cestovních nákladů v přehledné aplikaci.

Karta plná výhod

Hlavní funkcí palivových karet MOL je zejména snadná bezhotovostní úhrada pohonných hmot, kromě toho je ale možné také nastavovat okruh doplňkového zboží a služeb, které mohou být kartou placeny. V rámci sjednání karty můžete využít i registraci do mýtného systému a platit mýtné přímo palivovou kartou.

Nastavení palivových karet a limity úhrad můžete libovolně měnit v online aplikaci, kde najdete i přehled aktuálního čerpání kreditu z aktivních karet. Díky tomu máte provozní náklady pro svůj vozový park vždy pod kontrolou. Pravidelná elektronická fakturace vám poskytne přehled připravený k analýze nákladů a importu do firemních informačních systémů.

7300 čerpacích stanic po celé Evropě    

Výhody palivové karty lze využít na 304 čerpacích stanicích MOL a Pap Oil v Česku. Pokud cestujete do zahraničí, určitě si karty nezapomeňte v kanceláři - jsou akceptovány na více jak 3300 čerpacích stanicích v zemích střední a východní Evropy v rámci sítě Skupiny MOL. Pohodlně a bez starostí natankujete s palivovou kartou i na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku, Chorvatsku, Rumunsku, Bosně a Hercegovině, Srbsku a ve Slovinsku.

Díky partnerství se sítí čerpacích stanic Total využijete od února 2019 kartu v zemích západní Evropy – jmenovitě v Německu, Francii, Belgii, Nizozemí a Lucembursku. Síť Total zahrnuje celkem přes 4000 čerpacích stanic. 

Ať už váš vozový park čítá desítky či stovky aut, palivové karty MOL plně vyhoví vašim potřebám. Skupina MOL nabízí několik typů palivových karet, které se liší velikostí akceptační sítě a způsobem platby. U všech palivových karet MOL si však můžete být jistí výhodnou cenovou nabídkou a komplexní zákaznickou péčí.

Více informací o palivových kartách MOL najdete na www.molgroupcards.com.   

Text nevyjadřuje názor redakce