Internet Praha 13 – ještě donedávna jste mohli mít pocit, že tato čtvrť snad vzhledem ke kvalitě a rychlosti internetu ani není součástí Prahy. Přitom zde žije více než 62 000 obyvatel. Podobná situace ale panovala i ve 170 000 Plzni, tedy ve čtvrtém největším městě v České republice. Stejně jako v pražských Stodůlkách se díky AIM zlepšil i internet Plzeň. AIM dnes patří mezi nejrychleji rostoucí poskytovatele vysokorychlostního připojení k internetu a internetové televize. A právě díky této firmě se svět nespolehlivého wifi připojení k internetu mění na kvalitní a rychlé, hodné 21. století.

Rychlý internet potřebuje mít každý

Dříve o internet a rychlý internet stály jenom mladší ročníky. Dnes je vše jinak. I starší lidé internet denně používají. Mnohdy přes internet sledují streamovací služby, jako je třeba HBO GO nebo Netflix. Není nic neběžné, že si babičky a dědečkové volají přes Skype, FaceTime či jiné komunikátory se svými vnoučaty. K tomu všemu je zapotřebí rychlé a spolehlivé připojení k internetu. A to wifináři, kteří měli až doposud řadu oblastí pod palcem, zajistit neumí.

FUP, agregace, ale i jen pouhé horší počasí – to vše jsou pasti na uživatele wifi připojení k internetu. A právě starší cílová skupina nechce neustále řešit výpadky a technické problémy s internetovým připojením. Dostupný internet chce a potřebuje jako spolehlivou službu. Tu AIM internet v podobě kabelového internetu nabízí a zcela tak mění internet na doma.

Rychle a za pár korun

Internet na doma, jenž AIM nabízí, umí rychlost až závratných 400 Mbps. K dispozici jsou různé tarify již od 200 Kč za měsíc, a i v tom základním je telka Kuki zdarma. Díky pevnému připojení AIM chytá internet druhý dech. Konečně je možné využívat služby závislé na rychlosti a bez výpadků. O připojené zákazníky se navíc AIM velice dobře stará a servis firmy je pověstný rychlostí a neustálou dostupností.

Další výhodou je, že firma nepřipojí jenom váš byt, ale zajistí i to, že internet budete mít doslova v každém jeho koutku, tedy v kuchyni, ve vaně, v obýváku, v ložnici i v dětském pokojíku. O nic se nemusíte starat, ani shánět další techniky. Servisní technici vám rovnou připojí switche, routery i set-top-boxy. Takže technika začne u vás doma konečně šlapat jako švýcarské hodinky.

Chcete-li AIM připojení, získáte jej velice rychle. Stačí mailem, telefonicky nebo online zažádat, a po dořešení drobností bude váš AIM internet připojen zhruba do 48 hodin.

Impulsovic tarify pomáhají dostat rychlý internet mezi lidi

Česko má šanci „jet rychle“. Jenomže jak o tom dát všem vědět? Proto se společnost AIM dohodla s Rádiem Impuls a pro posluchače rádia připravila speciální nabídku internetu na doma spolu s již zmiňovanou internetovou televizí Kuki. Stabilní internet je nabízen v rámci optické sítě AIM, ale též díky síti CETIN (Česká telekomunikační infrastruktura), která „dohlédne“ ještě dál. Pokrývá totiž až 98 % území České republiky. Impulsovic tarify tak může mít téměř každý, a navíc si lze připojení dokonce zdarma vysoutěžit. Soutěží se každý všední den od 15. do 18. hodiny v odpoledním pořadu Fanda a jeho česká banda.

O AIM

AIM je obchodní značkou společnosti Planet A, a.s. Jde o českého poskytovatele internetového připojení, který se zaměřuje zejména na připojování prostřednictvím vysokorychlostních optických sítí. Jednou ze služeb AIM je i provozování televizní stanice Kuki. Tu firma provozuje spolu s brněnskou firmou Smart Comp a.s. Televize má přes 10 kanálů a umožňuje rovněž zpětné přehrávání pořadů.

Text nevyjadřuje názor redakce