Jak digitální video, které využívá nejmodernější filmové technologie, vznikalo se podívejte zde

 

Pro majoritního vlastníka OKsystemu Martina Procházku je třicáté výročí natolik významným milníkem, že se spolu s vedením firmy rozhodl na tuto oslavu pozvat jednoho z IT vizionářů s celosvětovým přesahem. Hlavním přednášejícím na odborné konferenci, kterou OKsystem chystá ve spolupráci s ČVUT, tak bude Steve Wozniak, spoluzakladatel Applu a vizionář, který jako první sestavil osobní počítač tak, jak ho dnes známe. Konferenci bude předcházet univerzitní hackathon. Jeho vítězové převezmou ceny přímo z rukou Stevea Wozniaka. Český software house, který před 30 lety začínal v prostorách v Holešovické tržnici, vnímá vystoupení spoluzakladatele Applu v Praze jako vklad pro celou odbornou veřejnost.

 

OKsystem - Web previewOficiální web k 30. výročí firmy navštivte na www.vyrabimeprogramy.cz

 

Tématem konference je umělá inteligence a bezpečnost komunikace, což jsou témata také OKsystemu. “Budoucnost vidíme právě v umělé inteligenci a informační bezpečnosti. Ukazuje se, že firmy i veřejný sektor začínají chápat, jak je důležité být online, ale zároveň v bezpečí” doplňuje ředitel společnosti OKsystem Vítězslav Ciml.

 

Nejúspěšnějším produktem společnosti je OKbase, která je nejprodávanějším personálním systémem v České republice. Mezi zákazníky patří společnosti jako Billa, Linet či Všeobecná fakultní nemocnice. Novým produktem, který společnost začala poskytovat svým klientům, je zabezpečená platforma pro firemní komunikaci BabelApp. Systém s vysokým šifrováním udrží nápady, komunikaci i firemní know-how v bezpečí a zabrání jeho vyzrazení konkurenci. O platformu je zájem v celém světě a má zákazníky od Maďarska po Vietnam. BabelApp funguje na všech zařízeních a platformách, je možné přes něj také telefonovat.

Martin Prochazka a Vítězslav CimlVítězslav Ciml a Martin Procházka

 

Firma se pod vedením Vítězslava Cimla, který převzal řízení OKsystemu po spoluzakladateli Martinu Procházkovi, bude v následujících letech soustředit na nabídku softwarových řešení na míru pro zákazníky v Česku i v zahraničí a také na vývoj vlastních softwarových produktů. V OKsystemu pracuje téměř 400 zaměstnanců. Vedle Prahy má pobočky také v Brně a Ostravě.

 

 

 

 

 

 

 

Text nevyjadřuje názor redakce