Z prvotního nápadu vznikla největší topenářská firma v ČR

Topíte vývojáři podobnou aplikaci skutečně vyvinuli, a to s kalkulačkou, která vám s přesností na procenta vypočítá vaše měsíční náklady na vytápění domu nebo bytu.

Možná si přijdete pro radu experta, možná objednáte montáž tepelného čerpadla. Někdo potřebuje revizi plynového kotle v Praze, jiný v Krkonoších. Další nemá čas na vyřizování státní dotace. Pro někoho může být nejdůležitější záruční i pozáruční servis.

 

Topíte.cz má navíc jednu výsadu. Nestranně porovnává nejlepší značky tak, aby zákazník obdržel zařízení, které bude vyhovovat jemu na míru napříč vším, co trh nabízí. Taková služba v ČR dosud neexistovala a nyní se těší velké oblibě.

Jistota pro klienty a spása pro samotné topenáře

Nejen spokojení zákazníci, ale i samotní topenáři zajásali. Služba jim ušetří mnoho času, který dříve věnovali papírování, účetnictví, vyřizování a plánování. Nyní se mohou věnovat práci, která je baví nejvíce. Zákazníci nadto zažívají nepoznaný pocit jistoty a klidu, kdy neznají strach z toho, že se jim zařízení porouchá a oni se svému topenáři nedovolají.

 

Jak to vypadá, když se v roce 2020 digitalizuje řemeslo.
Jak to vypadá, když se v roce 2020 digitalizuje řemeslo.
Foto: Filip Jandourek

 

Stabilita kvality a cen pro všechny

Zajímá vás cena tepelného čerpadla? Nebo kolik vás bude stát oprava domácí klimatizace? Stejně stabilní jako kvalita Topíte služeb je i cena, a to po celé ČR. Po potvrzení cenové nabídky se nemusíte obávat změn nebo zázračných růstů ceny. V Topíte aplikaci se navíc cenu dozvíte vmžiku a bez vytáček. Servisní kalendář vám k tomu ušetří za dopravu, jelikož si snadno najdete technika ve vašem okolí.

 

Po 500 úspěšných montážích mohou v Topíte s radostí a hrdě prohlásit, že za své topenáře dávají ruku do ohně. Pojďte do toho s nimi!

 

Text nevyjadřuje názor redakce