Pořadí v Bloomberg žebříčku zohledňuje přesnost prognóz zveřejněných makléřskými domy a finančními institucemi po celém světě. Analytický tým XTB byl roky v čele žebříčku a v roce 2018 byl na prvním místě.

Žebříčky připravené Bloombergem jsou považovány za nejprestižnější ve finančním sektoru. Jsou aktualizovány čtvrtletně a zahrnují prognózy zveřejňované největšími světovými finančními institucemi, včetně Barclays, BNP Paribas, JP Morgan nebo Westpac. Poslední vydání žebříčku bylo připraveno na konci druhého čtvrtletí roku 2020 a shrnuje nejpřesnější prognózy za posledních 12 měsíců.

„Posledních dvanáct měsíců bylo obdobím mimořádné volatility na finančních trzích. Tato volatilita byla způsobena hned několika faktory, přičemž největší dopad měla pandemie COVID-19. Proto jsme více než potěšeni výsledkem našeho týmu analytiků, včetně Jaroslava Brychty. Znalosti a zkušenosti analytiků XTB nám umožnily dosáhnout této výjimečné přesnosti v našich prognózách,“ řekl Omar Arnaout, generální ředitel XTB.

Analytický tým XTB připravuje každodenní analýzy a komentáře k aktuálním událostem na místních i globálních finančních trzích. Výzkum zahrnuje měny a akciové indexy, komodity i kryptoměny. Denní předpovědi a komentáře jsou k dispozici na https://www.xtb.com/cz/trzni-analyzy/zpravy-z-trhu

 

Kontakt: sales@xtb.cz, +420 226 259 990

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty.
U 81 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty.
Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

XTB
XTB
Foto: komerční sdělení

 

XTB je jedním z největších burzovně obchodovaných brokerů na FX a CFD na světě. Poskytujeme drobným obchodníkům okamžitý přístup ke stovkám globálních trhů. Na trhu jsme více než 15 let a pobočky máme ve více než 13 zemích světa, a to včetně Velké Británie, Německa či Francie. Veškerá naše činnost se opírá o tři základní pilíře, kterými jsou technologie, důvěra a podpora.

V dnešní době je technologie jedním z nejdůležitějších prvků investování a financí obecně. Víme to, proto neustále zlepšujeme naše obchodní aplikace v souladu s nejnovějšími trendy a řešeními. Naší ambicí je dostat naší obchodní platformu xStation mezi ty nejspolehlivější a nejfunkčnější obchodních aplikace na trhu.

Za dobu svého působení na finančních trzích jsme získali důvěru více než 170 000 zákazníků po celém světě. Investice našich klientů jsou u nás v bezpečí - jsme pod dohledem těch největších kontrolních úřadů na světě: FCA, KNF, CySEC a IFSC.

 

Text nevyjadřuje názor redakce