U cestovní kanceláře Blue Style si můžete vybrat z desítek kvalitních hotelových resortů, které se postarají o váš komfort a bezpečí.

Poznejte Djerbu

Se svou rozlohou 520 km2 je Djerba největším ostrovem severní Afriky. Téměř dokonalé podnebí s více než 300 slunečnými dny v roce z ní dělá vskutku skrytý klenot Středomoří. Označení “klenot” navíc perfektně vyzdvihuje její zlatavě bílé pláže, diamantový třpyt nebesky modrého moře a idylické scenérie jako vystřižené z Karibiku.

Komerční článek

Při procházce uličkami města Houmt Souk, což je největší město ostrova, na vás dýchne nefalšovaná orientální atmosféra. Vzhledem k historicky velmi dlouhé obchodní tradici zde naleznete spoustu trhů a pouličních prodejců. Koupit si můžete téměř vše - od unikátního porcelánu, přes nejrůznější koření až po hedvábné šaty. S prodejci často navíc můžete usmlouvat výhodnější cenu.

Pohádkové pláže

Stokilometrové pobřeží dokonalých písečných pláží je vyloženě pohádková záležitost a můžete si být jistí, že zde nabijete dostatek energie minimálně do začátku zimy. Jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších pláží je Sidi Mahrez. Tato 17 km dlouhá pláž zaujme vysokými palmami, pod kterými si prostě musíte dopřát alespoň jednodenní poctivý relax plný osvěžujících koktejlů a sladkého nicnedělání.

Komerční článek

Další skvělou pláží je Seuia, jejíž na první pohled viditelná nedotčenost krásně podtrhuje její výjimečnost. Přidejte si k tomu jemný bílý písek, nebesky modré moře a palmy chvějící se ve větru a máte perfektní romantický den se svou drahou polovičkou. V neposlední řadě také stojí za to navštívit pláž Aghir, která nabízí perfektní zázemí pro rodiny a milovníky vodních sportů.

Dobrodružství na krokodýlí farmě

Dovolená by však neměla být jen o polehávání na pláži, ale také o nových zážitcích. S cestovní kanceláří Blue Style můžete během vašeho zájezdu například navštívit největší krokodýlí farmu ve Středomoří, kterou obývá až 400 krokodýlů. Farma se skládá ze tří částí - samotné farmy, muzea islámského umění a malého skanzenu, kde vás naučí plést klobouky z trávy Alfa.

Komerční článek

Další báječnou možností, jak poznat místní okolí, je výlet lodí na písečný Ostrov plameňáků nebo autobusem napříč Djerbou. V rámci tohoto výletu mimojiné navštívíte i lisovnu olivového oleje, muzeum národního umění nebo právě proslulá tržiště ve městě Houmt Souk. Djerba je také ideálním výchozím bodem pro výlety do pouště.

Jaký hotel si vybrat?

Jednou z největších výhod většiny hotelů na Djerbě je cenová dostupnost a poloha přímo u pláže. Samozřejmostí je také špičková vybavenost, precizní služby a pestrá all inclusive kuchyně se spoustou specialit, kterou se většina hotelových resortů pyšní. Skvělou volbou pro pohodovou dovolenou je například hotel Fiesta Beach s půvabným designem připomínajícím tradiční tuniskou vesničku. Mezi klienty cestovní kanceláře Blue Style jsou dále oblíbené také hotely Seabel Rym Beach, Checkin Djerba Bakour Beach a Blue Ulysse Palace.

 

Dopřejte si dokonalý relax s nádechem exotiky a zažijte Djerbu tak, jak ji ještě neznáte.

Text nevyjadřuje názor redakce