Rembrandtin s.r.o.
Rembrandtin s.r.o.
Foto: komerční článek

Společnost Rembrandtin s.r.o. má již dlouholetou tradici na trhu a poskytuje nátěrové hmoty s velmi širokým rozsahem. Nabízíme dekorativní nátěry (fasádní barvy, interiérové barvy, lazury, …), autolaky refinish a jsme evropským lídrem pro průmyslové nátěry v oblasti povrchové ochrany. Neustále sledujeme nové trendy a technologie, které uvádíme do praxe.

Poskytujeme široké portfolio pro průmyslové nátěry, ale naším cílem není jen prodat průmyslovou barvu, nýbrž zajistit komplexní služby – od rady s výběrem vhodného systému, až po pomoc při zajištění realizace s našimi partnerskými společnostmi.

Můžete u nás najít nátěry pro železnice, tepelně odolné nátěry, obecné průmyslové nátěry, nátěry pro ACE, ochranné nátěry a mnoho dalšího. Mimo klasické průmyslové nátěry nabízíme i práškové nátěry, nátěry pro dřevozpracující průmysl a silniční značení.

V obecných průmyslových nátěrech jsou pro nás důležité vysoce kvalitní suroviny a přístup šetrný k životnímu prostředí. Naše řešení nátěrů se zaměřují na ochranu proti korozi různých kovových podkladů a zároveň poskytujeme produktová řešení pro dlouhotrvající bezchybný vzhled.

Aktuální novinkou je u nás nátěrový systém Polyurea. Jedná se o pozoruhodnou technologii elastomerů, které se dají uplatnit v řadě aplikací. Má velmi vysokou odolnost, přilnavost a schopnost odolávat oděru a korozi. Aplikace je rychlá, funkční, s dlouhodobou životností.

A kde se dá Polyurea využít v praxi?

•             Povlakování a izolace nádrží

•             Podlahy a plochy na parkovištích

•             Povlakování mostních plošin

•             Aquaparky a dětská hřiště

•             Izolační nátěry akvárií

•             Střešní nátěry

•             Izolační nátěry v čističkách odpadních vod, …

 

S výběrem vhodného systému povrchových úprav je Vám k dispozici i naše aplikace pro mobilní telefony. Tato aplikace usnadňuje přístup ke skladbě našich výrobků dle normy ISO 12944.

Více informací o našich průmyslových nátěrech a mnoho dalšího naleznete na našem webu www.rembrandtin.cz

Rembrandtin s.r.o.
Rembrandtin s.r.o.
Foto: komerční článek

 

Text nevyjadřuje názor redakce