Domény, hosting a další produkty představují první krok začínajících podnikatelů v online prostoru nebo krizový krok u těch podnikatelů, kteří musí své podnikání přenést do digitálu. „Jako poskytovatel domén a hostingu jsme se ve IGNUM rozhodli byznys sféře pomoci právě takto, jelikož mnoho našich klientů s podnikáním teprve začíná, dobře tedy rozumíme jejich aktuálním problémům způsobených krizí,“ vysvětluje Igor Strečko, CEO WY Group – skupiny firem, do které IGNUM patří. 

Iniciativa s názvem www.otociteto.cz není žádná krátkodobá akce. Potrvá po celou dobu krize a může se do ní zapojit neomezený počet podnikatelů. Ať už se jedná o ty začínající, nebo o ty, kteří jsou nuceni svůj byznys přesunout do digitálního prostředí. 

Iniciativa probíhá dokonce ve dvou zemích. Pomoc podnikatelům nabízíme i v sousedním Slovensku, kde bude produkty zdarma poskytovat slovenská sesterská značka Webglobe - Yegon.  

„Vyzýváme podnikatele, aby to v této těžké době nevzdávali a důvěřovali možnostem online prostředí. Věříme, že i s naší malou pomocí tuto svízelnou situaci spolu otočíme k lepšímu,“ povzbuzuje Igor Strečko.

Projekt najdete na adrese www.otociteto.cz a www.otociteto.sk.

Text nevyjadřuje názor redakce